Poprzednia Następna
Pan Edward świętuje 100!

Jubileusz setnych urodzin to wyjątkowa uroczystość, która nie zdarza się często.100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Niezmiernie nam  miło poinformować o  Dostojnym  Jubilacie Panu Edwardzie Staszałek, który dołączył do  zacnego grona 100 -latków.

Z tej okazji 29 grudnia 2023.r  Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Musiał wraz z licznie zaproszonymi gośćmi wśród których był: Marek Domżała Radny Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Tadeusz Sobol Starosta Nakielski wraz z radnymi powiatowymi, przyjaciele jubilata ze straży – nadbryg. w st.spocz. Tadeusz Milewski, st. bryg. w st. spocz. Franciszek Sobiechowski, dh. Piotr Adamczewski, dh. Andrzej Prybiński. Obecni byli także ks. kanonik Leszek Kroll, ks. Roman Michalski kapelan strażaków, delegacje z OSP Ciężkowo, KGW Ciężkowo, rady sołeckiej, Matek Różańcowych, stowarzyszeń przyparafialnych uczestniczyli w obchodach  setnych urodzin.

Uroczystość jubileuszowa rozpoczęła się mszą świętą, po której uczestnicy zostali zaproszeni do świetlicy wiejskiej w Ciężkowie.

Burmistrz Szubina Pan Mariusz Piotrkowski  złożył Panu Edwardowi  w imieniu wszystkich mieszkańców gminy życzenia zdrowia, uśmiechu, radości, pogody ducha  i kolejnych pięknych jubileuszy.

Jubilatowi przekazano kwiaty, listy gratulacyjne oraz okolicznościowe upominki. Gratulacje w imieniu Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego złożył Pan Marek Domżała, z rąk którego Jubilat otrzymał marszałkowski medal Unitas Durat Palatinatus Cuiaviano- Pomeraniensis, jako wyraz uznania dla nestorów.

Wzniesiono tradycyjny toast, podczas którego Solenizantowi odśpiewano 200 lat,200 lat… .

Dziękujemy Jubilatowi i Jego Rodzinie za  miłe i gościnne przyjęcie. Niech dopisuje Panu zdrowie, a najbliżsi otaczają miłością i opieką.

fot. Dariusz Wojciechowski - Kurier Nakielski

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności