Pierwsze w tym roku obrady Rady Miejskiej w Szubinie odbyły się w formule zdalnej 27 stycznia 2022r. XLII sesję poprowadziła pani Anna Kijowska – Przewodnicząca Rady. Obowiązki sekretarza obrad pełnił radny Remigiusz Kasprzak.
Obecni w ratuszu byli: Burmistrz Szubina – Mariusz Piotrkowski, Dyrektor Wydziału Finansowego i Budżetu Dominika Graba, Wiceprzewodniczący Rady Remigiusz Kasprzak, pracownicy urzędu obsługujący sesję rady.
Przewodnicząca obrad przedstawiła informację o podejmowanych działaniach w okresie miedzysesyjnym oraz o zgłoszonych interpelacjach radnych.
Natomiast Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski przedstawił sprawozdanie międzysesyjne ze swojej działalności w okresie od 30 grudnia 2021 roku do 26 stycznia 2022 roku.
Radni podjęli poniższe uchwały:
Kolejna sesja planowana jest 3 marca 2022 roku.
Nagranie audiowizualne z sesji dostępne jest na stronie internetowej www.bip.szubin.pl