Poprzednia Następna
Licealiści z wizytą w Urzędzie

Licealiści z Wyspiańskiego w ramach zajęć z Podstaw Przedsiębiorczości prowadzonych przez Panią Arlettę Marchlewską odwiedzili szubiński ratusz. Młodzież zapoznała się w pracą Biura Rady Miejskiej, Urzędu Stanu Cywilnego, Wydziału Spraw Obywatelskich, Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa, Biura Obsługi Klienta oraz Referatu Działalności Gospodarczej i Zarządzania Kryzysowego. Drugoklasiści mieli również okazję porozmawiać z Burmistrzem Szubina Mariuszem Piotrkowskim oraz jego Zastępcą Wiolettą Borys-Stachowiak.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności