Szanowni Mieszkańcy
Pragniemy poinformować, że Gmina Szubin przystąpiła do procesu pozyskania węgla po preferencyjnych cenach, który będzie mógł być rozdystrybuowany naszym mieszkańcom na zasadach określonych w ustawie, która obecnie jest na etapie legislacyjnym.
Po wprowadzeniu ustawy w życie zostanie wszczęty nabór wniosków od osób, które zakupem takiego węgla byłyby zainteresowane. Wnioski będą dostępne na stronie internetowej oraz w tut. Urzędzie. Będziemy Państwa informować na bieżąco o kolejnych krokach.