Strona główna
Aktualności
komunikaty i ostrzeżenia
Wprowadzono czerwoną strefę
Poprzednia
Następna
16 - 10 - 2020
Wprowadzono czerwoną strefę
Informujemy, że decyzją rządu Powiat Nakielski,
w tym Gmina Szubin od soboty 17 października br.
znajduje się w strefie czerwonej,
objętej największymi restrykcjami.
SZCZEGÓŁY OBOSTRZEŃ
TUTAJ
Pozostałe
aktualności
24 - 06 - 2026
Ostrzeżenie meteorologiczne - Upał
19 - 06 - 2026
Ostrzeżenie meteorologiczne - Upał
19 - 06 - 2026
Planowane wyłączenie prądu na terenie Gminy Szubin