Szanowni Mieszkańcy,
Uprzejmie informuję iż w tym tygodniu rozpocznie się dystrybucja węgla.
Cena zakupu 1 tony węgla (groszek/orzech) wynosić będzie 1930 zł.
Przypomnijmy, że osoby które złożyły wniosek i zostały pozytywnie zweryfikowane w celu dokonania zakupu węgla będą informowane pisemnie przez pracowników tut. Urzędu.
Po otrzymaniu pisma osoba uprawniona będzie musiała wpłacić należną kwotę
na konto Urzędu Miejskiego w Szubinie w
Banku nr konta 73816400010000050520000024
z podaniem imienia i nazwiska osoby uprawnionej,
a w tytule przelewu/wpłaty należy wpisać „zakup preferencyjny węgla”
oraz podać numer otrzymanej informacji.
Następnie z potwierdzeniem wpłaty należy zgłosić się do biura nr 31b w tut. Urzędzie w celu uzyskania dokumentu wydania paliwa stałego.
Kolejnym krokiem będzie telefoniczne lub osobiste ustalenie odbioru węgla z wybranym składem.