Poprzednia Następna
Jubileusze małżeńskie

6 lipca 2021 r. w sali ślubów Urzędu Stanu Cywilnego w Szubinie odbyła się uroczystość wręczenia medali "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". To jedyne odznaczenie rangi państwowej nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które otrzymać można wyłącznie we dwoje. Z rąk Burmistrza Szubina medale odebrali Państwo Krystyna i Jan Kosteccy, Państwo Urszula i Zbigniew Łukaszewscy, Państwo Urszula i Zygmunt Potrzebowscy, Państwo Maria i Edward Senska, Państwo Danuta i Witold Tabuła. Najserdeczniejsze życzenia

Dostojnym Jubilatom złożył Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Pani Wioletta Borys–Stachowiak oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Danuta Musiał. Jubilatom wręczono kwiaty, okolicznościowe upominki, wzniesiono toast i odśpiewano tradycyjne 100 lat.

Dziękujemy bardzo Szanownym Jubilatom za udział w uroczystości, życzymy dalszych lat w zdrowiu i otoczeniu bliskich osób.

fot. Piotr Bembenek

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności