Poprzednia Następna
Zebranie wiejskie w Turze

13 kwietnia br. odbyło się zebranie mieszkańców Turu, w którym uczestniczył Burmistrz Szubina wraz z Zastępcą. Wszystkich przybyłych przywitał Sołtys Szymon Borowiak, który przestawił sprawozdanie ze swojej działalności z ubiegłego roku oraz fundusz sołecki na 2023 rok.

Burmistrz omówił obecną sytuację finansową gminy i inwestycje w realizacji. Mieszkańcy pytali o możliwość wymiany opraw oświetlenia drogowego na ledowe, rozmawiano o odpadach komunalnych oraz braku zielonych nasadzeń przy ul. Hutniczej w Turze w związku z rozbudową Huty Szkła. Burmistrz przybliżył mieszkańcom inwestycje związaną z remontem drogi w stronę Brzózek oraz kanalizacji sanitarnej od Zamościa w kierunku Turu.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności