Poprzednia Następna
Zarząd Osiedla Bydgoskiego

7 października 2024r. w Muzeum Ziemi Szubińskiej zorganizowano zebranie wyborcze Osiedla Bydgoskiego w Szubinie.

Na ogólną liczbę uprawnionych 1966 mieszkańców Osiedla Bydgoskiego, w zebraniu wzięło udział 30 osób.

Pierwszym istotnym punktem było sprawozdanie z działalności dotychczasowego Przewodniczącego Zarządu Osiedla Bydgoskiego Pani Katarzyny Twardowskiej, do którego nie wniesiono jakichkolwiek uwag.

W dalszej kolejności przystąpiono do części wyborczej. Za przeprowadzenie wyborów odpowiadała powołana przez mieszkańców 2-osobowa Komisja Skrutacyjna w składzie: Katarzyna Piotrkowska oraz Iwona Grześko-Sala. Uczestnicy zebrania podali dwie kandydatury na przewodniczącego, jednakże zgodę na kandydowanie wyraziła tylko jedna osoba. Była nią Pani Katarzyna Twardowska. W tajnym głosowaniu, w którym uczestniczyło 29 osób (jedna osoba dotarła później na zebranie), Katarzyna Twardowska otrzymała 28 głosów poparcia, przy 1 głosie przeciw i tym samym została  Przewodniczącym Zarządu Osiedla Bydgoskiego.

Decyzją mieszkańców  wybrano również 2 członków zarządu. O to miano zabiegało 3 kandydatów. Funkcję członka zarządu objęli: Pan Adamowski Łukasz  i  Ziółkowska Ewelina.

Gratulujemy wyboru  członkom Zarządu Osiedla Bydgoskiego i życzymy realizacji wielu ważnych dla naszych mieszkańców przedsięwzięć.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności