Burmistrz Szubina wraz z Zastępcą gościli w ratuszu Posła na Sejm RP Pawła Olszewskiego oraz Michała Sztybla - Wiceprezydenta Bydgoszczy. Spotkanie było okazją do rozmów o rozwoju Metropolii Bydgoszcz oraz bieżących inwestycjach w gminie.