Poprzednia Następna
Spotkanie z sołtysami

Z okazji przypadającego 11 marca Dnia Sołtysa zorganizowano spotkanie Burmistrza Szubina z sołtysami. W spotkaniu uczestniczyli również: Przewodnicząca Rady Miejskiej Anna Kijowska, Zastępca Burmistrza Wioletta Borys-Stachowiak oraz pracownicy urzędu. Była to doskonała okazja do złożenia życzeń i gratulacji, bowiem oprócz święta sołtysów, uczczono także Dzień Kobiet. Był to również czas na przekazanie ważnych bieżących informacji.

Głównym tematem spotkania była realizacja funduszu sołeckiego w gminie, omówiono kwestie organizacyjne związane ze zwołaniem zebrań wiejskich. Burmistrz Szubina zwrócił uwagę na problem kosztów dotyczących oświetlenia w gminie. Dyskutowano również o bieżących problemach sołectw.

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności