W poniedziałek 18 grudnia Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wspólnie z Przewodniczącą Rady Miejskiej Anną Kijowską uczestniczyli w otwarciu Biura Poselskiego w Szubinie Poseł na Sejm RP Iwony Kozłowskiej i Włodzisława Gizińskiego. Biuro mieści się przy ul. 3 Maja 17 w Szubinie.
Życzymy wszelkiej pomyślności oraz dobrej współpracy ze społecznością lokalną i instytucjami samorządowymi.