Przypominam, że kolejne zebranie mieszkańców Osiedla Bydgoskiego w celu dokonania wyborów Zarządu Osiedla odbędzie się 7 października 2024r. o godzinie 18.00 w Muzeum Ziemi Szubińskiej w Szubinie przy ul. Szkolnej 2.
Uprzejmie proszę mieszkańców Osiedla Bydgoskiego o wzięcie udziału w zebraniu.
Burmistrz Szubina
/-/ Mariusz Piotrkowski