W niedzielę 23 lipca na Rynku w Chełmnie odbył się Festiwal “Polska od Kuchni”. W wyborach MISS Wdzięku Kół Gospodyń Wiejskich udział wzięły panie:
Konkurs wyborów miss od 18 do 45:
Konkurs miss 45+:
Podczas wydarzenia odbył się również konkurs kulinarny, w którym wzięły udział:
Wszystkim paniom reprezentującym naszą gminę i promującym region Pałuk serdecznie dziękujemy.
Partnerem Festiwalu był Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.