60 lecie i 50 lecie pożycia małżeńskiego to wspaniałe rocznice. Powracają wspomnienia, chwile i obrazy mieniące się swoistym blaskiem. Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Diamentowa Rocznica i Złote Gody” to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem ten czas. Ta piękna okazja była powodem uroczystości, która odbyła się w środę 19 lipca 2023 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szubinie.
60 lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo :
50 lecie pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo:
Aktu dekoracji medalami nadanymi przez Prezydenta RP dokonał Burmistrz Szubina Pan Mariusz Piotrkowski. W swoim wystąpieniu podkreślił rolę, jaką w życiu społeczności i wychowaniu dzieci odgrywa rodzina. Pogratulował Jubilatom życząc długich lat życia , doczekania w dobrym zdrowiu kolejnych rocznic. Do gratulacji dołączyła się Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Anna Kijowska oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Pani Danuta Musiał. Na ręce Jubilatów przekazano okolicznościowe dyplomy, upominki i kwiaty.
Był toast i tradycyjne 100 lat , następnie uczestnicy spotkania zostali zaproszeni na słodki poczęstunek i chwilę wspomnień.
Składamy serdeczne podziękowania Jubilatom i ich rodzinom za wspólne świętowanie tego szczególnego jubileuszu.
Dostojni Jubilaci!
Pragniemy złożyć Państwu z serca płynące gratulacje i życzenia. Życzymy Wam, wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, życzymy spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście wspólnie mogli świętować kolejne piękne jubileusze.
fot. Piotr Bembenek