Z okazji przypadającego 12 maja
Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych,
pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pielęgniarkom i Położnym
pracującym w placówkach medycznych w naszej gminie.
Wyrażam uznanie za pełną poświęcenia i zaangażowania służbę na rzecz chorych.
Podejmując się wspaniałej misji ratowania zdrowia drugiego człowieka
zasługują Panie na wielki szacunek.
Niech Wasza praca budzi w Was dumę i satysfakcję, a uśmiech
i wdzięczność pacjentów towarzyszą Wam każdego dnia.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski