Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego wszystkim pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Szubinie
oraz Placówki Wsparcia Dziennego życzę wytrwałości, aby Wasza codzienna, trudna praca była źródłem satysfakcji.
Dziękuję Państwu za empatię, życzliwość i realną pomoc mieszkańcom naszej gminy.
Niech każdy dzień przynosi Wam poczucie spełnienia.
Podziękowanie za lata pracy w służbie podopiecznym kieruję również do byłych
i emerytowanych pracowników MGOPS w Szubinie.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski