24 lipca obchodzone jest Święto Policji.
Wszystkim Policjantkom, Policjantom i Pracownikom Policji składam najserdeczniejsze życzenia
Wasza praca niesie za sobą dużą odpowiedzialność zawodową, jak i społeczno – moralną.
Doceniając Waszą rolę w służbie mieszkańcom gminy Szubin, dziękuję za codzienną, trudną pracę.
Skutecznie realizujecie podstawową misję Policji, jaką jest zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa obywateli.
Życzę zawodowego spełnienia, uznania i satysfakcji z wykonywanych obowiązków,
a także zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski