Szanowni Mieszkańcy,
W związku z przystąpieniem Gminy Szubin do programu zakupu węgla po preferencyjnych cenach informujemy, że rozpoczął się transport węgla na lokalne składy:
Uruchomienie sprzedaży węgla na zasadach preferencyjnych przez Gminę Szubin we współpracy ze wskazanymi lokalnymi składami węgla uzależniona będzie od otrzymania wystarczającej ilości węgla od wyznaczonych spółek rządowych.
Przypomnijmy, że osoby które złożyły wniosek i zostały pozytywnie zweryfikowane w celu dokonania zakupu węgla będą informowane pisemnie przez pracowników tut. Urzędu.
Następnie z potwierdzeniem wpłaty należy zgłosić się do biura nr 31b w tut. Urzędzie w celu uzyskania dokumentu wydania paliwa stałego.
Kolejnym krokiem będzie telefoniczne lub osobiste ustalenie odbioru węgla z wybranym składem.
Poniżej certyfikaty jakości asortymentu węglowego: groszek/ekogroszek, orzech.
