Poprzednia Następna
Kondolencje
Pani Henryce pawlickiej
byłej pracownicy urzędu miejskiego w Szubinie

 słowa wsparcia i otuchy w tych trudnych chwilach
oraz wyrazy szczerego współczucia z powodu śmierci męża

składa Burmistrz Szubina z pracownikami ratusza.

Pozostałe aktualności