21 czerwca obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy.
Z tej okazji chciałbym podziękować przedsiębiorcom i pracodawcom,
którzy działają na rzecz rozwoju naszej, lokalnej gospodarki.
Niech praca będzie Waszą pasją i daje Wam nieustającą energię do działania.
Dzień Przedsiębiorcy został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
uchwałą z dnia 9 czerwca 2016 r.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski