Wszystkim Paniom życzę zdrowia, szczęścia i pomyślności w każdej sferze życia. Abyście osiągały szczyty swoich marzeń, a to, czego pragniecie, zawsze było na wyciągnięcie ręki. Niech w Waszych domach gości miłość, szacunek, a na Waszych twarzach uśmiech.
W imieniu swoim oraz męskiej części pracowników Urzędu
Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski