19 grudnia 2022 roku w Miejsko - Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Szubinie odbyło się świąteczne VII posiedzenie Rady Seniorów Gminy Szubin.
Radni obradowali wg poniższego porządku:
- Otwarcie posiedzenia i stwierdzenie kworum.
- Informacja Przewodniczącego Rady Seniorów Gminy Szubin o działaniach podejmowanych pomiędzy posiedzeniami Rady za okres od 26 października 2022 r. do 14 grudnia 2022 r.
- Powołanie stałych komisji Rady Seniorów Gminy Szubin:
- Komisja Zdrowia i Pomocy Społecznej,
- Komisji Ładu i Porządku Publicznego,
- Komisja Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.
- Sprawy organizacyjne dotyczące VI Gminnych Dni Seniora w 2023 r.
- Dyskusja w w/w temacie.
- Spotkanie z Burmistrzem Szubina.
- Wolne głosy.
- Zakończenie VII posiedzenia Rady Seniorów Gminy Szubin.
Podczas posiedzenia Burmistrz Szubina m.in. przedstawił na jakim etapie są prace związane z adaptacją budynku przy ul. Winnica 19 w Szubinie na cele dziennego domu pobytu dla osób starszych i niepełnosprawnych wraz z wyposażeniem.
Na zakończenie posiedzenia Przewodniczący Rady złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.