Wyjątkowa uroczystość miała miejsce 14 lutego br., swoje święto miała Pani Józefa Kuklińska, która w tym roku obchodzi 102 urodziny. Życzenia zostały złożone w wyjątkowej formie. Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Szubina Wioletta Borys-Stachowiak oraz Zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Oliwia Wachowska złożyli życzenia za pomocą komunikatora Skype, ponieważ Pani Maria przebywa za granicą w Stanach Zjednoczonych.
Złożono Jubilatce najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim dużo zdrowia, radości i doczekania kolejnych wspaniałych jubileuszy. Pan Burmistrz podkreślił, że 102 urodziny to piękny wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń, naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy, źródło nadziei z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość najdroższe Jej osoby.
Podczas spotkania online Jubilatce towarzyszyła córka Pani Maria Novak. Godzinna rozmowa upłynęła w miłej i pełnej wzruszeń atmosferze. Podczas spotkania online nie zabrakło rozmów o latach spędzonych w Polsce, wspomnień z lat młodości, o rodzinie i przyjaciołach. Rozmawiano również na tematy dotyczące aktualnej sytuacji panującej na świecie.
Serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu spotkania online, życząc zdrowia, uśmiechu oraz wszelkiej pomyślności zarówno Pani Józefie jak i członkom najbliższej rodziny.
fot. Piotr Bembenek