Z okazji Święta Policji funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym życzę
sukcesów, realizacji zawodowych zamierzeń i planów
oraz należnego uznania społecznego,
by Policjanci poświęcający się dla dobra obywateli
mieli poczucie dobrze spełnionego obowiązku.
W życiu osobistym i rodzinnym życzymy zdrowia, pomyślności
oraz życzliwość i ludzkiej przychylność.
Burmistrz Szubina
Mariusz Piotrkowski