Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego
wszystkim pracownikom Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
składam serdeczne życzenia i wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie na rzecz niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.
Niech codzienna praca będzie dla Państwa motywacją do pokonywania kolejnych barier zawodowych i trudności, a przyjaźń, życzliwość i ludzka wdzięczność będą Waszym kierunkowskazem.
Niech nie zabraknie Wam sił do pełnienia tej niezwykle szlachetnej służby.
Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski.