Poprzednia Następna
Nowa inwestycja w Szubinie Nowa inwestycja w Szubinie

Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wydał setną decyzję o wsparciu w ramach Polskiej Strefy Inwestycji. Setnym podmiotem wspartym przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną (PSSE) jest firma IBIS z Szubina, której właścicielem jest Pan Marek Jeż. Firma zajmuje się produkcją maszyn piekarniczych i automatyzacją procesów pieczenia. Przedsiębiorstwo zainwestuje 11 mln zł w budowę hali produkcyjnej na terenach inwestycyjnych przy ul. Sportowej w Szubinie. W nowej hali znajdzie się  miejsce na lokalizację piekarni doświadczalnej i showroomu, w którym będzie można zobaczyć i przetestować oferowane przez firmę IBIS urządzenia.

W związku z okrągłą liczbą wydanych decyzji o wsparciu, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna zorganizowała akcję informacyjną  na temat dotychczasowych sukcesów i poziomu pomocy dla przedsiębiorstw w formie spotkania  on-line, na którym był obecny także Burmstrz Szubina Mariusz Piotrkowski. Poniżej prezentujemy link do filmiku promującego:  →  zobacz film  ←–

Przedstawiciele Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zwrócili uwagę na duży potencjał inwestycyjny gminy Szubin, gdyż w ostatnim czasie jest to już trzecia decyzja o wsparciu na tym terenie.

Obecny na spotkaniu Burmistrz Szubina pogratulował właścicielowi firmy IBIS Panu Markowi Jeżowi uzyskanego wsparcia, podziękował Prezesowi oraz kadrze PSSE za kompleksową i profesjonalną pomoc w realizacji działań inwestycyjnych oraz wyraził przekonanie, że w najbliższym czasie kolejne podmioty uzyskają wsparcie w ramach Polskiej Strefy Inwestycji i będa mogły swoją przyszłość łączyć z Gminą Szubin. 

Galeria zdjęć

Pozostałe aktualności