Uwaga Mieszkańcy !
Od dziś (14.09) zostały otwarte szalety miejskie przy ul. Młyńskiej, Nakielskiej i Pl. Wolności w Szubinie.
Szalety zostały wyposażone w płyny do dezynfekcji rąk.
W związku z panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną prosimy o przestrzeganie zasad higienicznych.