Szanowni Policjanci, Policjantki oraz Pracownicy Policji
z okazji Dnia Policjanta składam podziękowania za ofiarność, codzienną służbę i pracę.
Życzę Wam samych sukcesów w pracy zawodowej,
wytrwałości i powodzenia w codziennej walce o bezpieczeństwo naszych obywateli.
Niech trudna i odpowiedzialna służba
będzie dla Was źródłem satysfakcji i zadowolenia,
a wszystkim Waszym działaniom towarzyszy ludzka przychylność i życzliwość.
Burmistrz Szubina - Mariusz Piotrkowski