Z okazji Dnia Ojca życzę wszystkim Tatom dużo zdrowia, szczęścia i samych sukcesów.
Drodzy Ojcowie! Realizujcie marzenia i wyznaczone cele!
Oby pokłady cierpliwości do swoich pociech były niewyczerpane
i byście zawsze mieli dla Nich czas wolny na wspólną zabawę i naukę.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski