Pani Daria Nowastowska terapeutka w Warsztacie Terapii Zajęciowej „Pelikan” Ligi Kobiet Polskich Koła w Szubinie otrzymała wyróżnienie zarządu województwa z rąk członka zarządu Sławomira Kopyścia.
- Terapeuci zajęciowi są niezbędni w procesie leczenia i rehabilitacji osób, które przeszły ciężkie choroby. Bez pomocy takich specjalistów, jak dzisiejsi nagrodzeni, mieliby oni problem z codziennym funkcjonowaniem. Wyróżnienia są wyrazem naszego szacunku wobec ich pracy i podziękowaniem za zaangażowanie, poświęcenie i odpowiedzialność – podkreślił członek zarządu Sławomir Kopyść
W spotkaniu wzięła także udział radna województwa Katarzyna Lubańska.
Kandydatury w konkursie zgłaszały podmioty prowadzące placówki integracji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych oraz organizacje pozarządowe, a także instytucje pomocowe kościołów i związków wyznaniowych.
Pani Darii serdecznie gratulujemy.
Beata Krzemińska
rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego