Z okazji Dnia Seniora życzę wszystkim seniorom
długich lat życia pełnych rodzinnego ciepła, zdrowia oraz pogody ducha.
Niech jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy niespełnionych,
a każdy dzień niech dostarcza wiele radości i uśmiechu na twarzy.
Burmistrz Szubina
Mariusz Piotrkowski