Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy
wzajemnej życzliwości, serdecznych spotkań przy wielkanocnym stole w gronie rodziny i przyjaciół
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny.
Niech Święta upłyną w atmosferze pełnej optymizmu i nadziei na dobrą przyszłość.
Wesołego Alleluja!
Przewodnicząca Rady Miejskiej w Szubinie Anna Kijowska
Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski