Poprzednia Następna
SzuFLA wróciła w wielkim stylu

Szubiński Festiwal Lekkiego Absurdu „SzuFLA” powrócił w dobrym stylu. W trzecim rozdaniu na scenie Szubińskiego Domu Kultury wystąpił Kabaret FiFa RaFa oraz Cezary Pazura.

Szubiński Dom Kultury po raz trzeci zorganizował wieczór kabaretowy o nazwie „SzuFLA”. Tym razem postanowiono zmienić formułę i zrezygnować z przeglądu kabaretów amatorskich na rzecz występów zawodowców. Eksperyment się sprawdził, bowiem z lupą było szukać wolnych miejsc na sali.

Jako pierwszy z godzinnym programem wystąpił kabaret FiFa RaFa z Lublina, który od samego początku skradł serca publiczności. W swoje skecze zwinnie wplatali wątki z ostatnich wydarzeń w kraju, a także włączali w nie obecną publiczność.

Tego samego nie szczędził sobie drugi z występujących, czyli Cezary Pazura. Zaprezentował on swój monolog między innymi o zboczeniach zawodowych. Jego występ na tyle przypadł publiczności do gustu, by dwukrotnie bisować.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Tygodnik Lokalny „Pałuki”, portal Szubin24.pl, Radio Nakło, Radio Żnin, Wasze Radio FM oraz portal pałuki24.pl.

Galeria zdjęć

DSC_7368 DSC_7375 DSC_7380 DSC_7384 DSC_7394 DSC_7401 DSC_7414 DSC_7418 DSC_7422 DSC_7434 DSC_7439 DSC_7441

Pozostałe aktualności