Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek wszystkim pracownikom
Rejonowej Biblioteki Publicznej w Szubinie, filii i bibliotek szkolnych
życzę dużo zdrowia i książkowych inspiracji w życiu codziennym.
Niech Wasza działalność i starania przekładają
się na ciągle rosnącą liczbę zwolenników literatury.
Wszystkim osobom korzystającym z bibliotek życzę poszukiwania dobrych książek,
ciekawych bohaterów oraz interesujących wydarzeń w bibliotece.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski