Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski przekazał słodką niespodziankę przedszkolakom, które wróciły do swoich placówek. Słodkości trafiły do najmłodszych mieszkańców naszej gminy, m.in. do Przedszkola Samorządowego nr 2, Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Wandy Chotomskiej, oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Szubinie, Przedszkola Niepublicznego „Słoneczko”, Przedszkola Niepublicznego "Smerfuś II" w Rynarzewie.