Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski wraz z Zastępcą Wiolettą Borys-Stachowiak, Wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Szubinie Remigiuszem Kasprzakiem oraz delegacją przedstawicieli Rady Seniorów Gminy Szubin i instytucji kultury złożyli kwiaty i znicze pod pomnikami w Szubinie. 8 maja obchodziliśmy 77. rocznicę Narodowego Dnia Zwycięstwa - zakończenia II wojny światowej.
Wiązanki kwiatów i znicze zostały złożone pod następującymi pomnikami w Szubinie: