10 czerwca odbył się Jubileusz 75-lecia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Wąsoszu. W uroczystości w świetlicy wiejskiej w Wąsoszu uczestniczyli m.in.: Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski, Radny Rady Miejskiej Sławomir Berka, przedstawiciele OSP Wąsosz, Sołtys Andrzej Kurowski wraz z radą sołecką, proboszcz parafii w Chomętowie ks. Andrzej Babiński. Na ręce przewodniczącej Grażyny Ciabach powędrowały kwiaty i upominki.
Fot. Piotr Bembenek