29 czerwca obchodzimy Dzień Ratownika WOPR
Z okazji Dnia Ratownika Wodnego życzę samych udanych akcji,
sukcesów oraz wytrwałości w pokonywaniu wszelkich barier.
Niech dbanie o bezpieczeństwo w trakcie codziennej służby na wszelkiego rodzaju obszarach wodnych,
pływalniach i kąpieliskach przynosi Wam jak najwięcej powodów do satysfakcji.
Dziękuję ratownikom czuwającym nad bezpieczeństwem mieszkańców naszej gminy oraz turystów wypoczywających w gminie Szubin.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski