23 czerwca obchodzimy Dzień Ojca
Z okazji Dnia Ojca wszystkim Tatom życzę radości, pogody ducha oraz wielu powodów
do ojcowskiej dumy. Niech pociechy, te małe i te duże, będą Wam źródłem siły i wsparcia,
a spędzone wspólnie chwile przynoszą satysfakcję i spełnienie.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski