21 czerwca obchodzimy Dzień Przedsiębiorcy.
Z tej okazji wszystkim Przedsiębiorcom, prowadzącym działalność na terenie
Gminy Szubin, życzę dynamicznego rozwoju przedsiębiorstw,
wszelkiej pomyślności oraz satysfakcji z pracy zawodowej.
Dziękuję Państwu za zaangażowanie, poświęcenie, dobre decyzje,
kreatywne pomysły i troskę o rozwój naszego regionu.
Dzień Przedsiębiorcy został ustanowiony przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej
uchwałą z dnia 9 czerwca 2016 r.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski