27 maja w całym kraju obchodzony jest Dzień Samorządu Terytorialnego.
Pamiętając o pracownikach Urzędu Miejskiego w Szubinie pragnę przekazać najserdeczniejsze życzenia
oraz słowa uznania dla pracy, jaką wykonujecie każdego dnia.
Życzę powodzenia w realizacji wszystkich podejmowanych przedsięwzięć,
wytrwałości w dotychczasowych działaniach, niegasnącego zapału
oraz wszelkiej pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.
Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski