Niecodzienna, wyjątkowa uroczystość miała miejsce w naszej gminie 13 grudnia 2021r. Tego dnia swoje 102 urodziny obchodziła Pani Stefania Bieniasz, najstarsza mieszkanka gminy.
Z okazji tak niezwykłego jubileuszu dostojną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Szubina Mariusz Piotrkowski i Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Danuta Musiał oraz przedstawiciele Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Beata Ehrlich i Pani Monika Lewandowska.
W imieniu władz samorządowych i całej społeczności gminnej szanownej Jubilatce życzenia dobrego zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha na dalsze lata życia złożył Burmistrz.
Na ręce Pani Stefanii przekazano kwiaty, okolicznościowe prezenty i pamiątkowy listy gratulacyjny.
Spotkanie z Jubilatką stało się doskonałą okazją do wspomnień. Pani Stefania z uśmiechem na twarzy i wzruszeniem wspominała szczególnie miłe i radosne chwile z życia. W rozmowie wielokrotnie podkreśla, że otoczona jest życzliwą i kochająca rodziną, z która jest bardzo zżyta.
Dziękujemy serdecznie za miłe i gościnne przyjęcie, życząc wszelkiej pomyślności zarówno Jubilatce, jak i Jej Rodzinie.
Fot. Piotr Bembenek - Autor nie wyraża zgody na kopiowanie zdjęć