Zapraszamy wszystkie mieszkanki miasta i gminy Szubin w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące nie wykonywały mammografii na bezpłatne badanie mammograficzne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
Badanie wykonasz w mammobusie w dniu:
17 sierpnia 2023 r. – czwartek przy Stadionie Miejskim ul. Jana Pawła II 14.
Zapisz się na mammografię:
- pod numerem: 42 254 64 17
- przez Internet na stronie medica.org.pl.
Do rejestracji proszę przygotować nr PESEL oraz nr telefonu.