4 maja obchodzimy dzień św. Floriana – patrona Strażaków. Z tej okazji Druhom i Druhnom
składam najserdeczniejsze życzenia. Życzę bezpiecznych powrotów z akcji,
a przede wszystkim wytrwałości i satysfakcji z pełnienia strażackiej służby.
Dziękuję za Wasz trud i poświęcenie w ratowaniu życia i mienia ludzkiego,
za Waszą nieustanną gotowość do niesienia pomocy
i zaangażowanie w funkcjonowanie Waszych jednostek oraz życie lokalnej społeczności.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski