Z okazji Dnia Sołtysa wszystkim Sołtysom oraz członkom Rad Sołeckich z terenu gminy Szubin
składam wyrazy podziękowania za pracę, zaangażowanie i aktywną postawę na rzecz wspólnoty lokalnej.
Życzę dobrego zdrowia, optymizmu, pogody ducha, satysfakcji z wykonywanej funkcji oraz realizacji pomysłów w działalności sołeckiej.
Burmistrz Szubina, Mariusz Piotrkowski