Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka mamy dla Was konkurs pt. „Każdy z nas jest dzieckiem”
Do wygrania voucher na wyjątkowe, godzinne spotkanie (dla max. 5 osób) w Alpakowym Ogrodzie w Starym Jarużynie.
Zadanie jest proste - pod postem konkursowym na naszym profilu www.facebook.com/szubin.pl należy w komentarzu wstawić zdjęcie przedstawiające jak aktywnie spędzajcie czas na terenie gminy Szubin.
Konkurs trwa do 22 maja 2022 r. do godz. 23:59.
Szczegóły w regulaminie.