21 czerwca 2021 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się II tura wręczania stypendiów za osiągnięcia naukowe dla uczniów szkół podstawowych.
W spotkaniu wzięli udział Burmistrz Szubina Pan Mariusz Piotrkowski, Zastępca Burmistrza Szubina Pani Wioletta Borys – Stachowiak, pracownik Wydziału Edukacji Sportu i Rekreacji Pani Renata Grochala, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rynarzewie Agnieszka Tulińska, Stypendyści wraz z rodzicami oraz nauczyciele przygotowujący uczniów do konkursów: Pani Barbara Kowalewska, Pani Dorota Nowicka. Podziękowania za przygotowanie ucznia do konkursu otrzymała również na ręce Pani Dyrektor Agnieszki Tulińskiej nieobecna Pani Anna Olszak.
Stypendia za osiągnięcia naukowe otrzymali:
Stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.